Aroma kosmetické ošetření

Pro velkou poptávku na čistě přírodní péči, rozhodla jsem se zařadit do nabídky i aromaterapeutické ošetření pleti s produkty 100% přírodními.

Tato péče je určena pro ženy, které kromě vylepšení stavu pleti, chtějí i dokonalou relaxaci. Po této péči se budete cítit, jako byste se vrátila z dovolené v přímořských lázních. 

Základem ošetření jsou přírodní oleje lisované za studena, květinové vody, vzácná bylinná séra a masky různých druhů jílů a v neposlední řadě i vzácné eterické oleje, které budou nejen působit na Vaši pleť, ale harmonizovat celý Váš organismus ještě několik dní po návštěvě našeho salonu.

Kromě toho používáme také k výrobě masek sušené bylinné pudry. To jsou jemně umleté nasušené bylinky, které se přidávají buď do připravených jílových masek a nebo se z nich masky míchají přímo s květinovými vodami. 

Při ošetření můžete zažít také některou z unikátních masáží:

Tlakovou masáž teplými pytlíčky, které jsou plněné směsí ručně sbíraných bylinek. Pytlíčky jsou nahřívané v páře a během tlakové masáže se z nich uvolňují vonné a léčivé látky. Věnovat se budeme zejména zatuhlé šíji a trapézovým svalům. Po masáži budete krásně uvolnění.

Masáž Face rollery z přírodních polodrahokamů. Používáme růženín a jadeit. 

  • Jadeit byl ceněným kamenem pro své posilující a očišťující účinky již v dávné historii. Je označován za kámen klidu krásy a dlouhověkosti.

V tradiční čínské medicíně se říká, že jadeit požehná všechno, čeho se dotkne. Odstraňuje z těla toxiny a odpady metabolismu, které se neustále hromadí. 

  • Růženín je symbolem lásky a krásy.

Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. 

Růženín probouzí cit a ženskost, přináší čerstvou, pozitivní energii. Také je již po tisíciletí uznávaný pro své anti-agingové účinky. Působí proti jemným vráskám a liniím, ochablé pokožce, tmavým kruhům a otokům. Svými regeneračními schopnostmi je užitečný také v boji proti drobným jizvičkám. 

Masáž těmito kameny vyrovnává tomus pleti, má liftingový efekt a také slouží k hlubšímu zapracování aktivních látek do pleti. Velmi tuto techniku ocení ženy, které mají citlivou pokožku se sklony k zarudnutí, protože přirozeně chladné kameny pleť zklidňují.

Další variantou speciální masáže je technika za pomocí soft baněk BellaBambi. Tyto speciální baňky určené k masáži obličeje Vás zbaví kruhů a váčků pod očima a dalších otoků způsobených únavou a zadržováním vody. Masáž se provádí ve směru lymfatického toku a je velmi příjemná.

 

Každá péče zahrnuje několik dalších kroků, které jsou nezbytné, aby Vaše pleť dostala co potřebuje. Samozřejmostí je čištění, úprava obočí, hydratace i výživa.

 

Delší varianta ošetření je doplněna zábalem na zjemnění pokožky chodidel a také výživným zábalem rukou, což v dnešní době, kdy jsou naše ruce denně vystavovány působení desinfekcí jistě oceníte.

Věříme, že po vyzkoušení se, toto aromaterapeutické ošetření v našem salomu, stane Vaším pravidelným měsíčním rituálem.

Doporučujeme také jako krásný dárek, který potěší každou ženu.

Objednat se můžete zde