Lázně pro pleť tělo i duši.

Tato péče je určená pouze pro ženy. Komplexní rozmazlující terapie zahrnuje několik kroků, tak abyste se cítila vyjímečná jako královna.

Součástí balíčku je skutečně péče na míru, proto pokud se rozhodnete tento balíček zakoupit, tak ještě před návštěvou salonu se domluvíme na malé konzultaci formou video hovoru. Řeknete mi co by Vám udělalo radost, co byste si přála vyzkoušet za ošetření, jaké máte pocity, zda nemáte z něčeho obavy a pokud mne neznáte, tak se na sebe společně trochu naladíme.

Samotná návštěva bude probíhat rámcově takto, ale prostor je samozřejmě pro improvizaci.

Po přivítání se převléknete do měkoučkého pohodlného županu a užijete si rituální koupel chodidel. Uvařím Vám dobrý bylinkový čaj a pomalu se spolu naladíme na společně strávený čas. U popíjení čaje si můžeme povídat nebo Vám udělám masáž chodidel a pomůžu Vám zklidnit mysl. Budete-li chtít můžete se mnou také vyzkoušet řízenou meditaci.

Domluvíme se také jakou péči budete chtít. Mohu Vám nabídnout masáž i kosmetické ošetření v jakékoliv variantě. Například můžeme udělat dlouhou celotělovou masáž 2-2,5 hodiny a k tomu kratší hodinové kosmetické ošetření. Nebo naopak kratší hodinovou masáž a k tomu kosmetické ošetření s dlouhou masáží obličeje a krásnou masáží hlavy. Také spolu vybereme vůně na míru Vašim potřebám a namíchám Vám Vaši unikátní masážní směs, kterou Vás namasíruji. Zbylý olejíček si potom odnesete sebou domů.

K dispozici pro Vás bude v průběhu ošetření připravené občerstvení. Káva, čaj, čokoláda, oříšky, ovoce, něco slaného i sladkého na zub.

Na závěr Vás čeká harmonizace, pomocí tónů tibetské misky nebo japonské zvonkohry, uzemnění a návrat do přítomnosti. 

Celý čas se přizpůsobuje Vašim momentálním potřebám.

Kolik to stojí?

Čas vědomého opečování na míru 4-5 hodin stojí 5990 Kč