Salónní versus domácí péče

Když ke mně přijdete na ošetření, vždy s vámi na začátku udělám analýzu pleti a domluvíme se na nejvhodnějším postupu, který bude mít pro Vaši plet ten nejlepší přínos.

Aby tato salónní péče měla výsledky, měla by jít ruku v ruce s domácí péčí, kterou Vám dle stavu Vaší pleti nastavím. 

PROČ JE TO DŮLEŽITÉ?

Obnova kožních buněk trvá přibližně 28 dní a aby Vám krásná plet zůstala co nejdéle po ošetření a její stav se zlepšoval, musíte ji udržet v dobré kondici až do další návštěvy v salonu, která je doporučena jednou zaa 4 až 6 týdnů. Vhodnou kombinací profesionálního ošetření s domácí péčí docílíte dlouhodobých a trvalých výsledků. Bez toho to skutečně nelze. 

Je to stejné jako když se rozhodnete udělat něco se svou postavou a například zhubnout. Navštívíte výživového poradce, který Vám dá doporučení na zdravá jídla nebo si zaplatíte trenéra ve fitness, který vám nastaví správnou aktivitu... 

Budete mít výsledky, když si zdravé jídlo dáte jednou za měsíc? A bude na vaší postavě vidět, když si zacvičíte jen jednou měsíčně?

A stejné je to i s kosmetickou péčí.

Často také od Vás slýchám, že používáte kvalitní kosmetiku renomované značky a nebo dokonce z lékárny.

Bohužel ani to Vám nezaručí, že dosáhnete takové výsledky, jaké si přejete. 

PROČ NENÍ VHODNÉ MÍCHÁNÍ RŮZNÝCH ZNAČEK?

Každá kosmetická značka má své specifické výrobní technologie s obsahem účinných látek, které jsou vyrobeny tak, aby mezi sebou fungovaly synergicky. To znamená tak, aby se vzájemně doplňovaly.

Mícháním značek se účinky mohou vzájemně zrušit, nebo v horším případě si Vaše pleť může vytvořit na určité látky intoleranci či dokonce alergii. 

Žádná kosmetička nemůže znát složení a výrobní technologie všech značek které jsou na trhu a jejich vzájemné působení.

Je to na Vás...100% úspěchu = 40% salónní péče a 60% domácí péče.